Menü
Deniz Tape

HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden bu yana iç piyasa da öncü firma olmayı hedefleyen "DENİZ BANT" günümüzün yoğun rekabetçi pazarında, üst düzey müşteri memnuniyetini temel firma prensibi olarak baz almaktadır. Bunun yanı sıra kaliteli ve verimli malzeme tedariği yanında, firmamız çevreciliği de ön planda tutmaktadır.

DENİZ BANT olarak hedefimiz, bilgi ve tecrübemizi, yüksek teknoloji ile birleştirerek yapışkanlı  ENDÜSTRİYEL ve ihtisas bantların siz değerli müşterilerimize ulaştırılmasıdır.

Temel odak noktamız, otomotiv, beyaz eşya, inşaat, elektronik, ısıtma-soğutma-havalandırma, kırtasiye, hırdavat ve ambalaj sektörlerinde hizmet vermektir.

Yaklaşık 30 yıldır varolduğumuz ambalaj sektöründe hizmet ve ürün sağlamakla birlikte, ülkemiz ambalaj sanayisinin geçirdiği değişimler içerisinde, firmanın yenilikçi felsefesi doğrultusunda, sektördeki yerini her zaman korumaya çalışmaktadır.

Türkiye’nin en kaliteli koli bant üreticisi ve tedarikçisi olma yolunda; sektör ayırt etmeksizin milyonlarca adet koli bantı ürettik. Firmamızda devam eden Ar-Ge çalışmaları ile hem kendimizi geliştiriyor, hem de sektörümüze yenilikler katmaya devam ediyoruz.